هیات مدیره

بسم الله الرحمن ارحیم

با عرض سلام و احترام به کلیه سهامداران محترم

و با سپاس از خداوند منان که عنایت فرمود تا شرکت معادن بافق با قدمتی قریب به 6 دهه فعالیت با هدف تولید کنستانتره سرب و روی همچنان تداوم داشته باشد و ما فرصتی مجدد داشته باشیم تا از جایگاه و نقش انکار ناپذیر سهامداران در تحقق این مهم قدردانی نماییم. در راستای اثبات تعهد خویش بر حفظ منافع سهامداران گرامی یادآور شویم که با الطاف پروردگار متعال و زحمات بی دریغ پرسنل متخصص و همچنین هدایت مستمر و صحیح اعضاء هیأت مدیره محترم در سال مورد گزارش ، علیرغم وجود مشکلات و کاستی های فراوان در امر تولید، این مهم میسر گردید که بتوانیم در مسیر رو به رشد خود گامهای استوار تری برداریم. امید است با تلاش موثر همکاران و سهامداران گرامی شاهد تعالی وضعیت موجود بیش از پیش در عرصه صنعت و معدن کشور و جلب رضایت سهامداران گرامی بوده و به آنچه شایسته این شرکت است دست یابیم.

در پایان خلاصه ای از عملکرد شرکت که شامل باطله برداری به مقدار 1،205،000 تن و استخراج 158،633 تن ماده معدنی با عیار 5/1 درصد سرب و 19/6 درصد روی از معادن زیرزمینی و روباز، و تولید1221 تن کنسانتره سرب و 12388 تن کنسانتره روی در سال 1401 میباشد ارائه و سایر تلاش های هیأت مدیره را به شرح ذیل به استحضار سهامداران محترم میرسانیم:

1- اجرای فونداسیون سنگ شکن جدید جهت کارخانه فلوتاسیون و اجرای مسیر انتقال باطله کارخانه به سد باطله.

2- اخذ مجوز جابجایی، حفاری و لوله گذاری داخل چاه آب و اخذ مجوز نصب تجهیزات جهت تامین آب مورد نیاز کارخانه در دشت بافق

3- ایجاد اشتغال پایدار در نتیجه اجرای طرح بهره برداری 25 ساله از معادن

4- اقدامات موثر در راستای ایجاد صنعت سبز با اجرای پروژه های زیست محیطی بطوریکه شرکت از لیست صنایع آلاینده حذف گردیده است.

5- برگزاری دوره های آموزشی و ایمنی به جهت ارتقا سطح آگاهی پرسنل.

6- ساخت و تجهیز ساختمان رفاهی برای پرسنل

با احترام

هیأت مدیره